צרו
איתנו
קשר

שירותי תרגום

סטנוגרמה. תרגום נאמן למקור

נדרשים לשירותי תרגום מכל שפה לכל שפה ולכל מטרה? אצלנו ב- סטנוגרמה, תוכלו למצוא מחלקת תרגום ענפה ומקצועית המתמחה בכל סוגי התרגומים.

אנחנו בחברת תרגום סטנוגרמה עוסקים ומתמחים בענף התרגום משנת 1987, ומאז ועד היום הצלחנו לבסס את מעמדנו המקצועי כאחת מחברות התרגום המובילות בישראל. לרשותנו, מחלקת תרגום ענפה ומקצועית המאפשרת לכל אחד ואחת מלקוחותינו, ליהנות מפתרונות התרגום הנחוצים לו, וכל זאת תוך היצמדות לשפת המקור ולאחר היכרות מעמיקה עם סוג ואופי העבודה הנדרשת לכם לתרגום.

שירותי תרגום לכל מטרה

יש סוגים שונים של מסמכים הנדרשים לתרגום, כמו: דוחות וטפסים, מכתבים, מסמכים עסקיים וכו'. מתרגם מקצועי של סטנוגרמה אשר מתמקצע בתחום זה ופועל על פי הכללים הבינלאומיים, יקבל מכם את המסמכים ובעזרת הידע שלו בשפות הנדרשות הוא ייתרגם עבורכם את המסמך הרצוי. הבחירה במתרגם הנכון היא חשובה ביותר מכיוון שחשוב שהמתרגם יהיה נאמן לאורך התהליך לכל המשמעויות והכוונות במסמך המקורי, יבין את כל המונחים המקצועיים ובסופו של דבר, ייתרגם אותם בצורה הכי בהירה ונכונה.

מתרגם המסמכים חייב לדעת את השפות ברמה מצוינת של שפת אם ויותר מכך, עליו לדעת גם את תרבויות השפה מכיוון שבכל שפה יש ניואנסים קטנים שעשויים להשפיע על הטקסט ותרגומו ולתת להם משמעות אחרת. לעתים, המתרגם יצטרך להשלים מידע אודות נושא התרגום ותידרש שליטה ומומחיות בנושא של המסמך שאותו מבקשים לתרגם, למשל: טקסט משפטי צריך להיות מתורגם תוך הישענות על ביטויים הלקוחים מעולם החוק והמשפט, טקסט רפואי צריך להיות מתורגם על-פי הלקסיקון הרפואי וטקסט שיווקי צריך להיות מתורגם בצורה יצירתית כשהמתרגם מבין את התרבות מאחוריו.

סוגי שירותי תרגום במקום אחד

מחלקת התרגום בחברתנו, מאפשרת לכם להסתייע בכל סוגי התרגומים האפשריים, וביניהם:

  1. שירותי תרגום אקדמי- המיועד למטרות תרגום של מאמרים אקדמיים, עבודות אקדמיות ותכנים לימודיים מכל סוג ובכל היקף.
  2. שירותי תרגום משפטי- המיועד למטרות תרגום של מסמכים משפטיים ו/או כל מסמך היכול לשמש אתכם לצרכים משפטיים.
  3. שירותי תרגום מסחרי- המיועד למטרות תרגומם של תכנים שיווקיים/מסחריים מכל סוג, לרבות תרגום טכני והנדסי, תכנית עסקיות וכדומה.
  4. שירותי תרגום דיגיטלי- המיועד למטרות תרגום של אתרי אינטרנט וכדומה.
  5. שירותי תרגום מסמכים- המיועד למטרות תרגומם של מסמכים מכל סוג, תעודות, רישיונות וכדומה.

בנוסף, אנו מתמחים במתן פתרונות תרגום בתחום התרגום סימולטני (Simultaneous translation) ותחום התרגום הקונסקוטיבי (תרגום עוקב) המשלב בתוכו התמחות מקצועית נוספת שלנו בתחום התמלול הקלטות.

שירותי תרגום מקצועי וברמה גבוהה זה רק עם סטנוגרמה

תרגום מקצועי של מסמך אשר נעשה עם שליטה מלאה בשפות התרגום יכול להיות מדויק ברמה גבוהה כך שייראה כאילו נכתב במקור בשפה שאליה תורגם. לצורך כך נדרשות למתרגם יכולות של תרגום עם ידיעה עמוקה של השפות והיכרות של התחום שאליו משתייך המסמך עם הבנה של המשמעויות הנסתרות בטקסט ופרטים נוספים בצורה מדויקת.

עלות שירותי תרגום מקצועיים משתנה בהתאם לעבודה הנדרשת ויכולה לנוע בטווח של מחירים כאשר המחיר המדויק נקבע בהתאם לפרמטרים, כמו: היקף העבודה וגודלה, מומחיות המתרגם, סוג התרגום ומורכבותו, שפת התרגום הנדרשת, כמות הדפים וגודלם, דחיפות השירות וכו'.

שירותי התרגום המוצעים על ידינו, משלבים בתוכם מגוון רחב של פתרונות מקצועיים שכל אחד מהם מהווה יתרון שירות משמעותי עבורכם, וביניהם: מערך גדול ומקיף של אנשי תרגום מנוסים ומיומנים, תרגום מכל שפה לכל שפה באמצעות דוברי שפת אם בהתאם לשפת המקור הנדרשת לתרגום, היכרות מוכחת וניסיון מעשי עם כל אחד משירותי התרגום המוצעים על ידינו, התחייבות לעמידה בלוחות זמנים, לרבות, מתן פתרונות תרגום גם במסגרת שירותי SOS לתרגום מהיום להיום, ויתרונות שירות נוספים המבוססים על הידע, הניסיון והמיומנויות המקצועיות אותן פיתחנו לאורך 34 שנות פעילותנו בענף התרגום והתמלול.

רוצים לדעת יותר על שירותי תרגום מסמכים בחברתנו? סטנוגרמה חברת תרגום בעלת ניסיון רב במתן של תרגום מסוגים שונים ברמה מקצועית וגבוהה עם צוות של מתרגמים מיומנים ומנוסים. דברו אתנו ונשמח להעניק לכם שירות איכותי ביותר. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהיוועץ עם אחד מנציגי השירות שלנו.

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר