צרו
איתנו
קשר

תרגום פיננסי

מהו תרגום פיננסי? למי הוא מיועד ומה חשוב לדעת על שירותי התרגום הפיננסי המוצעים לכם בחברת סטנוגרמה? על כך ועוד בעמוד שלפניכם.

בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים מוצאים את עצמם מעורבים בהשקעות מעבר לים או בהליכי פיתוח עסקי אל מול תאגידים, חברות וארגונים הפועלים במדינות מעבר לים. ההזדמנות הכלכליות הממתינות לכל אחד ואחת מאיתנו מעבר לגבולות המדינה, הן פועל יוצא של טכנולוגיות מתקדמות ההופכות את עולם העסקים לכפר גלובלי.

אם כך, מהו תרגום פיננסי ולמי הוא מיועד?

חברות, ארגונים ואנשים פרטיים המקיימים ו/או מעורבים בסוג כזה או אחר של תקשורת עסקית אל מול גופים ותאגידים עסקיים ובנקאיים במדינות זרות, נדרשים לא אחת לצרכי תרגום של מסמכים עסקיים כלכליים ודו"חות פיננסיים שלגביהם קיימת חשיבות רבה גם לאופן התרגום המילולי של התוכן הטקסטואלי המופיע בהם וגם להיכרות מעמיקה עם הדרישות הרגולטוריות והתקנים החשבונאיים המונהגים במדינה בה הופקו המסמכים והדו"חות בשפת המקור.

כפועל יוצא מכך, נדרש שירות תרגום פיננסי המיושם על ידי צוות מתרגמים בעלי היכרות רחבת היקף עם עולם המושגים הפיננסי ומכלול התקנות והדרישות הרגולטוריות, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן!

סטנוגרמה מציגה : שירותי תרגום פיננסי משפת המקור לכל שפת תרגום נדרשת

אצלנו בחברת תרגום סטנוגרמה, תוכלו למצוא מחלקת תרגום ענפה ומקצועית העוסקת ומתמחה בכל סוגי התרגומים, לרבות, שירותי תרגום פיננסי המיועד לחברות, ארגונים, עסקים ואנשים פרטיים המנהלים קשרים עסקיים אל מול גופים ותאגידים במדינות מעבר לים.

תרגום פיננסי

שירותי התרגום הפיננסי המוצעים על ידינו מיושמים על ידי צוות מנוסה ומיומן של מתרגמים דוברי שפות  בעלי היכרות מעמיקה עם מונחי החשבונאות הבינלאומיים. צוותי התרגום שלנו יודעים לתרגם כל מסמך ו/או דו"ח כלכלי ופיננסי משפת המקור בו הוא מופיע לכל שפת תרגום נדרשת, לרבות, דו"חות שנתיים, תוכניות עסקיות, פוליסות ביטוח, תמצית חשבונות ותכנים פיננסיים נוספים הקשורים לתחום ההשקעות בעולמות שוק ההון.

במסגרת השירות המקצועי המוצע על ידינו בתחום תרגום מסמכים פיננסיים, אנו מתחייבים ל:

  1. תרגום מהיר ומקצועי של כל עבודת תרגום פיננסי נדרשת בכל סדר גודל.
  2. תרגום המיושם על ידי דוברי שפת המקור ברמת שפת אם.

וכמובן, יחס ושירות אישי לכל לקוח הנדרש לשירותי תרגום פיננסי.

למידע נוסף על השירות והיכרות מעמיקה עם שירותי תרגום פיננסי המוצעים על ידינו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן.

מוזמנים להתרשם ממגוון השירותים הרחב שלנו:

  1. תרגום סימולטני
  2. תרגום עוקב
  3. תרגום מסחרי
  4. תרגום מסמכים 
  5. תרגום משפטי
  6. תרגום אקדמי
  7. תרגום אפליקציות

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר