צרו
איתנו
קשר

תרגום סימולטני

נדרשים לתרגום סימולטני? חברת סטנוגרמה מעמידה לרשותכם בית מקצועי המתמחה בתרגום סימולטני לכל מטרה.

תרגום סימולטני (Simultaneous translation), הוא שירות מקצועי נוסף המוצע לכם בחברתנו. שירות זה מיועד לצרכי תרגום של דיבור בזמן דיבור (בו בזמן) במהלך כנסים, ישיבות ודיונים בהם קיים צורך בתרגום דבריהם של דוברי שפות זרות. שירות זה, בדומה לכל שירותי התרגום האחרים שלנו, מיושם על ידי צוות מתרגמים מקצועי, מנוסה ומיומן, המתמחה בתרגום סימולטני במגוון רחב של שפות וזאת בהתאמה לצורך.  

תרגום סימולטני - למי הם מיועדים?

התרגום הסימולטני שלנו מתאים למגוון רחב של חברות, ארגונים, מוסדות ואנשים פרטיים המעוניינים לנהל תקשורת דו כיוונית עם אנשים דוברי שפות זרות עימם הם באים במגע במסגרת קיום כנסים, דיונים, ישיבות ו/או שיחות פרטיות. ברוב המקרים, התרגום הסימולטני שלנו מיועד לצרכי תרגום דבריהם של דוברים/נואמים בשפה זרה כזו או אחרת במהלך כנסים ואירועים עסקיים רבי משתתפים, אך אנו מספקים תרגום סימולטני גם לישיבות ודיונים המתקיימים באופן פרונטאלי או באופן מקוון באמצעות אפליקציות זום וכדומה.

תרגום סימולטני בזמן אמת בכל דרך!

התרגום הסימולטני שלנו מתקיים במגוון רחב של אמצעים טכנולוגיים ומערכות ציוד אלחוטי, לרבות תא אקוסטי למתרגמים ומיועדים גם למטרות תרגום בזמן אמת באמצעות דיבור על ידי מתרגם וגם באמצעות כתוביות טקסט המוזנות בזמן אמת על גבי מערכות צפייה.

תרגום סימולטני

סטנוגרמה –  כל יתרונות השירות במקום אחד

כחברת תרגום מובילה בתחומה הפועלת בענף מאז שנת 1987, אנחנו בחברת סטנוגרמה, מאפשרים לכלל לקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של יתרונות מקצועיים גם במסגרת  התרגום סימולטני לכל מטרה, וביניהם:

  1. צוות מתרגמים – צוות מנוסה, מיומן ומקצועי של מתרגמים סימולטניים. הצוות שולט ברמה פנומנלית בשפות המקור והיעד ומבצע את עבודת התרגום תוך הבנה מעמיקה ודיוק מרבי. בנוסף, המתרגמים המקצועיים של סטנוגרמה שמים דגש על שמירת האינטונציה של דברי הנואם, הגייה נכונה והתאמה למקור וזאת במטרה להפיק תרגום איכותי אשר משקף את המציאות.
  2. התאמה אישית – בסטנוגרמה שמים דגש על התאמת השירות לכל תרגום סימולטני הנדרש מהחברה, אם הכוונה היא אל תרגום כנסים, ישיבות דירקטוריון והנהלה, פגישות עסקיות וכדומה.
  3. מערכות מתקדמות – חברתנו עושה שימוש במערכות ציוד מתקדמות מסוגן לצרכי תרגום סימולטני.

סטנוגרמה – תרגום סימולטני הכולל יחס ושירות אישי לאורך כל הדרך.

מוזמנים להתרשם ממגוון השירותים הרחב שלנו:

  1. תרגום עוקב
  2. תרגום מסחרי
  3. תרגום מסמכים רשמיים
  4. תרגום משפטי
  5. תרגום אקדמי
  6. תרגום אפליקציות

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר