צרו
איתנו
קשר

תרגום משפטי

נדרשים לשירותי תרגום משפטי? אצלנו ב-סטנוגרמה, תוכלו להסתייע בשירותיה של מחלקת התרגום הענפה והמובילה בישראל בתחום התרגום המשפטי.

תרגום משפטי הוא שירות תרגום מקצועי המיועד למטרות תרגומם של כל סוגי המסמכים המשפטיים והמסמכים הנוטריונים הרלוונטיים לניהול הליכים משפטיים וניהול הליכי בירוקרטיה כאלו ואחרים. תרגום מסוג זה חולש על כל תחומי המשפט האפשריים, החל מתחום המשפט הפלילי, האזרחי והמסחרי, דרך תחום דיני אישות ומשפחה, דיני מקרקעין, דיני חוזים ודיני עבודה ועד לתחום דיני קניין רוחני ופטנטים, דיני אינטרנט ותחומי דין נוספים.

תרגום משפטי - למי הוא נחוץ?

שירותי התרגום המשפטי המוצעים על ידינו בחברת סטנוגרמה, מיועדים ומותאמים לכל אילו מביניכם הנדרשים לתרגומם של מסמכים משפטיים ומסמכים נוטריוניים מכל סוג ובכל היקף משפת המקור לכל שפת תרגום נדרשת. כחברה מובילה בתחום שירותי התרגום והתמלול המשפטי, אנו עובדים באופן קבוע ותדיר אל מול משרדי עורכי דין ונוטריונים, לשכות בתי המשפט, וגופים נוספים הרלוונטיים לניהול ההליך המשפטי בגינו נדרשת לכם מלאכת התרגום. כמו כן, אנו מספקים שירותי תרגום משפטי לסקטור הפרטי הנדרש להתמודד עם הצורך בתרגומם של מסמכים משפטיים ונוטריוניים כאלו ואחרים.

תרגום משפטי

בין יתר סוגי המסמכים המשפטיים אותם אנו מתרגמים תוך היצמדות לשפת המקור והז'רגון המשפטי המותאם לתחום המשפטי הרלוונטי, תוכלו למצוא: תקצירי דין ופסקי דין, דו"חות חקירה, תצהירים משפטיים, מסמכי עדויות, פרוטוקולי דיון משפטי ומסמכים נוספים הרלוונטיים להליך המשפטי. כמו כן, אנו מתמחים בתרגום מסמכים נוטריוניים הנדרשים להשלמת תהליכים משפטיים ו/או תהליכי בירוקרטיה, לרבות, תרגום תעודות לידה/פטירה, תעודות נישואין/גירושין, תעודות השכלה, רישיונות נהיגה וכדומה.

תרגום מסמכים משפטיים – נצמדים למקור

שירותי התרגום המשפטי המוצעים על ידינו, מיושמים על ידי צוות מנוסה ומיומן של משפטנים דוברי שפות, בעלי היכרות מעמיקה עם עולם המונחים המשפטי. צוות זה מלווה את לקוחותינו הנדרשים לשירותי תרגום משפטי משלב הזמנת השירות ועד להפקת מסמכי התרגום.

בדומה לכל אחד משירותי התרגום האחרים המוצעים על ידינו, גם בתחום התרגום המשפטי אנו מתחייבים ל:

  • 1.שירותי תרגום מדויקים גם תחת לו"ז צפוף – כולל ביצוע עבודות תרגום מהיום להיום
  • 2.שירותי תרגום מסמכים משפטיים מכל שפת מקור לכל שפת תרגום נדרשת – והכול על ידי אנשי תרגום דוברי שפת המקור ברמת שפת אם.

וכמובן, יחס ושירות אישי לכל לקוח/ה עם חברת תרגום סטנוגרמה.

מוזמנים להתרשם ממגוון השירותים הרחב שלנו:

  1. תרגום סימולטני
  2. תרגום עוקב
  3. תרגום פיננסי
  4. תרגום מסמכים 
  5. תרגום דיגיטלי
  6. תרגום אקדמי
  7. תרגום אפליקציות

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר