צרו
איתנו
קשר

תמלילי שיחות

נדרשים לתמלילי שיחות מכל סוג ובכל סדר גודל? אצלנו בחברת סטנוגרמה תוכלו ליהנות משירותי תמלול מקצועיים המבוססים על הידע והניסיון אותו רכשנו בנושא מאז שנת 1987 ועד היום!

תמלול שיחות הוא שירות מקצועי נוסף המוצע לכם אצלנו, במסגרתו אנו מבצעים המרה מדויקת של כל מה שנאמר במהלך השיחה (על ידי כל אחד מהצדדים המשתתפים בה) לטקסט כתוב. שירות זה מאפשר לכם לתמלל שיחות מכל סוג ובכל סדר גודל לכל מטרת תמלול נדרשת, בין אם מדובר בצורך משפטי, מסחרי או כל צורך אחר.

תמלול שיחות בזמן אמת

אחד מפתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום שירותי התמלול הוא שירות ייעודי לתמלול שיחות באופן סימולטני, כלומר, תמלול השיחה בזמן אמת כאשר היא מתרחשת. שירות זה מיועד לכל אילו מביניכם הנדרשים לתמלל שיחות מכל סוג בזמן אמת והוא מיושם על ידי צוות תמלילי שיחות מטעמנו בעל ניסיון רב שנים בענף שירותי התמלול.

תמלילי שיחות

תמלול שיחות במסגרת שקלוט

שירות תמלול שיחות נוסף המוצע על ידינו הוא באמצעות הקלטת השיחה ותמלולה לאחר מכן, במסגרת מה שמכונה בשפה המקצועית בשם: שקלוט. פעולה זו מיושמת על ידינו באמצעות מכשור וציוד הקלטה מתקדם מסוגו, דבר המאפשר לנו להקליט את השיחות המיועדות לתמלול על הצד הטוב ביותר. כמו כן, אנו מבצעים שירותי הקלטה לשיחות אשר הוקלטו על ידי מזמין העבודה.

תמלול שיחות בסטנוגרמה – כל היתרונות

בדומה לכל שירות מקצועי אחר המוצע לכם ב-סטנוגרמה חברת תרגום, גם שירותי תמלול שיחות מאפשרים לכם ליהנות ממספר יתרונות שירות מובהקים לאורך כל הדרך, וביניהם:

1.מערך מקצועי ומנוסה של מתמללים העומדים לרשותכם בכל רגע נתון.

2.מגוון רחב של פתרונות תמלילי שיחות לכל מטרה.

3.תמלול שיחות בכל השפות – לרשותנו, צוות מתמללים דובר שפות זרות ברמת שפת אם.

4.שירות ויחס אישי לכל לקוח/ה.

ויתרונות שירות נוספים ההופכים אותנו לחברת התמלול המובילה בישראל.

אם גם אתם נדרשים לתמלילי שיחות כאלו ואחרות, אנו מזמינים אתכם ללחוץ כאן וליצור קשר ישיר עם נציג .

מוזמנים להתרשם ממגוון השירותים הרחב שלנו:

  1. תמלול שיחות מוקלטות
  2. תמלול ותרגום שיחות מוקלטות
  3. תמלול ראיונות והרצאות
  4. תמלול שיחות לבית משפט

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר