צרו
איתנו
קשר

תמלול שיחות מוקלטות

נדרשים לשירותי תמלול של שיחות מוקלטות? זה הזמן לסטנוגרמה, חברת התמלול של ישראל כבר כ-4 עשורים.

תמלול שיחות מוקלטות הוא שירות מקצועי המוצע על ידינו בסטנוגרמה כבר כ-4 עשורים, עובדה ההופכת אותנו לחברה המובילה בישראל בתחום שירותי התמלול ולסמכות המקצועית בכל הנוגע לפתרונות שירות נלווים להליכי תמלול שיחות מוקלטות.

פתרונות תמלול בהתאמה אישית לכל לקוח

אנחנו בחברת תרגום סטנוגרמה מאפשרים גם לכם ליהנות ממגוון רחב של פתרונות מעשיים ומקצועיים למטרות תמלול שיחות מוקלטות, כאשר פתרונות הקצה המוצעים על ידינו כוללים גם שירותי הקלטה ותרגום במידת הצורך. שירותי תמלול שיחות מוקלטות באמצעותנו מבוסס על הניסיון מקצועי – מעשי העומד לרשותנו בתחום התמלול מאז שנת 1987 ועד היום, כאשר בקרב כל לקוחותינו לאורך כל השנים, אנו מהווים את הסמכות המקצועית המובילה בישראל בתחום זה.

תמלילי שיחות

שירותי תמלול שיחות מוקלטות – למי הם מיועדים?

תמלול של שיחות מוקלטות הוא שירות מקצועי המוצע על ידינו גם לסקטור המוסדי, גם לסקטור העסקי וגם ללקוחות פרטיים הנדרשים לתמלילי שיחות. כחברה מובילה בתחום שירותי התמלול וההקלטה, אנו מקדמים תהליכי דיגיטציה בעולמות ההקלטה, התרגום והתמלול ובכך אנו מאפשרים לכל אחד ואחת מלקחותינו ליהנות מהאמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בתחום.

בין היתר לקוחותינו תוכלו למצוא משרדים ממשלתיים וחברות ממשלתיות, פירמות מובילות מהסקטור העסקי (כולל פירמות משרדי עריכת דין), חברות וארגונים בינלאומיים, בתי עסק פרטיים, משרדי חקירות פרטיות ועוד מגוון רחב של לקוחות פרטיים הנדרשים לשירותי תמלול למטרות שונות. חשוב לנו לציין שאנו מספקים שירותי תמלול של שיחות מוקלטות לצרכים משפטיים, עסקיים ולכל מטרה פרטית.

תמלול שיחות מוקלטות – כל יתרונות השירות במקום אחד

אנחנו בסטנוגרמה מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות מרכזיים המבוססים על הידע, הניסיון והמיומנויות המקצועיות שלנו בכל אחד מענפי השירות העיקריים שלנו: תרגום, תמלול והקלטה, כאשר היתרונות היחסיים שלנו בתחום תמלול שיחות מוקלטות באים לידי ביטוי בהיבטים הבאים:

 1. צוותי תמלול מנוסים ומיומנם בעלי רקע וידע מקצועי בתחומי התמלול השונים להם הם נדרשים: משפטי, עסקי, כלכלי, חקירתי וכדומה.
 2. צוותים בעלי סיווג בטחוני גבוה המסייעים לצרכי תמלול של שיחות מוקלטות מסווגות מטעמים ביטחוניים.
 3. פתרונות קצה לצרכי הקלטת שיחות באמצעות מכשור מקצועי ומתקדם מסוגו.
 4. מחויבים לשירות בסטנדרטים הגבוהים תוך אספקת תוצרי התמלול בפרקי זמן קצרים.
 5. הקפדה יתרה של תמלול נאמן למקור לשפה בה הוקלטה השיחה, תוך תרגום תוכן ההקלטה במידת הצורך.

ויתרונות שירות נוספים ההופכים אותנו לאוטוריטה מקצועית בתחום תמלול שיחות מוקלטות.

מוזמנים להתרשם ממגוון השירותים הרחב שלנו:

 1. תרגום סימולטני
 2. תרגום עוקב
 3. תרגום פיננסי
 4. תרגום מסמכים 
 5. תרגום אקדמי
 6. רישום פרוטוקולים
 7. תרגום משפטי

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר