צרו
איתנו
קשר

תמלול והנגשת ישיבות מליאה במועצות מקומיות

המועצה המקומית עברה תיקון בחוק וקבע, שהמועצות המקומיות השונות חייבות להנגיש תכנים באתרי האינטרנט של הרשויות. התקנה מחייבת הנגשה של תמלילי ישיבות המליאה ושל הוועדות השונות.

בנוסף נקבע כי חובה להקליט את כל הישיבות המליאה ולבצע רישום של פרוטוקולים. לכן כיום משתמשים בתמלול והנגשת ישיבות מליאה במועצות מקומיות.

שירותי החברה

בחברת תרגומים סטנוגרמה הצוות המקצועי שלנו ובעל ניסיון רב שנים, יכול להעניק לכם שירותי תמלול והנגשה לישיבות מליאה במועצות מקומיות.  תוך כדי שמירה וקשר שוטף עם הרשויות על מנת לעמוד בכל הדרישות. לדאוג לכך שהפרוטוקול יהיה מדויק, ברור, קריא ומתאים לכל צרכי של הרשות המקומית.

בנוסף לשירותי התמלול והנגשה תוכלו למצוא בסטנוגרמה חברת תרגום בין היתר שירותים נוספים כמו:

כיצד מתבצע תמלול והנגשה?

תמלול והנגשת ישיבות מליאה במועצות מקומיות מתבצע על ידי הצוות אשר מקליט את הישיבה. לאחר מכן מתבצע התמלול על סמך ההקלטה אשר הוקלטה בזמן הישיבה. על מנת לבצע עבודת תמלול המדויקת ככל הניתן, יש להשתמש במכשור מקצועי ומתקדם אשר יאפשר הקלטה ברורה ואיכותית ללא רעשי רקע מיותרים והפרעות שונות. מכשיר שאינו איכותי עלול לפגוע באיכות ההקלטה ולהקשות על ביצוע עבודת התמלול.

השלב הבא הוא זיהוי של כל הדוברים בהקלטה תוך כדי שמירה על דיסקרטיות המלאה מול הרשות. ביצוע הגהה של הטקסט על מנת למנוע טעויות או אי הבנות בזמן אמת.

יתרונות בשירותי תמלול והנגשת ישיבות

  • אחד היתרונות הבולטים בשירותי תמלול והנגשת ישיבות מליאה במועצות מקומיות הוא הזמן שלכם, ושימוש בשירות מקצועי יחסוך מכם המון אי הבנות. בעזרת חברת תרגום סטנוגרמה, אתם יכולים ולהגיע לישיבות בראש שקט.
  • מגוון רחב של פתרונות תמלילי שיחות לכל סוג של ישיבה או פגישה, ובכל סדר גודל. הצוות שלנו מגיע עם מכשור מתאים ומתקדם על מנת להגיע לתוצר מוגמר איכותי ככל הניתן.
  • יתרון נוסף הוא שהתמלול והנגשה יכולה להתבצע בכל שפה שרק תרצו, תוך כדי מתן שירות ויחס אישי לכל לקוח ולקוחה.

למה סטנוגרמה?

חברת תרגום סטנוגרמה נוסדה בשנת 1987 וצברה ניסיון רב לאורך השנים במגוון תחומים תוך עמידה בלוח הזמנים וצרכים של הלקוח. אל תתפשרו על שירות, תנו לנו לעשות את העבודה הקשה בשבילכם.

שתפו את המאמר:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פוסטים נוספים שיעניינו אותכם

מה זה תמלול?

מה זה תמלול?

ישנם מקרים שבהם אנחנו נדרשים להעביר שיחה מוקלטת למצב כתוב. יש לכך שיטות מקצועיות מדויקות אשר מבוצעות על ידי הצוותים של סטנוגרמה. מהו תמלול? תמלול

קרא עוד »
מקצועיות של תרגום מסמך סרוק

תרגום מסמך סרוק

עד לא מכבר מסמך סרוק באופציה של PDF , היה קשה מאד לתרגם. היה צורך להעביר זאת ל word  ורק לאחר מכן לבצע את התרגום.

קרא עוד »
מעוניינים בשירותי תרגום מקצועיים?

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר