צרו
איתנו
קשר

תמלול הקלטות סתר לבית משפט

הקלטת סתר יכולה להוות ראיה משפטית ולפעמים אפילו להוות את הגורם המכריע בין ניצחון להפסד בתיק משפטי. כדי להגיש את ההקלטה יש לתמלל אותה ולעשות זאת באופן מקצועי כדי שהיא תוכל לשמש הוכחה במשפט.

הקלטת סתר של שיחות

אם אתם נמצאים בסכסוך כזה או אחר שהגיע למצב משפטי חשוב שתכירו את ההנחיות לגבי הקלטת שיחות בסתר. יש לנהוג לפי החוק כדי שהקלטה תהיה קבילה בבית משפט. לא רק זאת, חשוב שתדעו שגם תמלול הקלטות סתר לבית משפט צריך להתבצע לפי הנחיות וחוקים מסוימים, כדי שיוכלו לשמש ראיות ולא יפסלו עקב הגשה לא נכונה.

הקלטות סתר עבור בית המשפט

הדבר החשוב ביותר שעליכם לדעת הוא שאסור לכם לעשות תמלול הקלטות סתר לבית משפט בעצמכם. בית המשפט דורש ומקפיד כי תמלול הקלטות יעשה על ידי גורם מוסמך לכך דרך סטנוגרמה שהיא חברה מקצועית המתמחה בתחום תמלול הקלטות ולזה תתווסף המלצה וחוות דעת של מומחה בתחום. להקלטות סתר. יש לפעמים חשיבות מכרעת בהחלטות בית המשפט והגשת תמלול שיעשה שלא על פי הכללים, עלול לפסול את ההקלטה והלקוחות עלולים להפסיד במשפט.

כדי להגיש תמלול הקלטות סתר לבית משפט יש לפנות לחברה בעלת ניסיון בתחום שיכולה לספק חוות דעת ערוכה כראוי. חשוב שהמתמלל יהיה בקיא בתחום שבו ההקלטה עוסקת, יקפיד לתמלל את השיחה לפי הנחיות בית המשפט ובהתאם למסמך והכללים שבית המשפט קבע.

יש לוודא כי המתמלל מקפיד על שפה תקינה, סימני פיסוק ולשון רהוטה מכיוון שלכל טעות עלולה להיות השפעה מהותית על הבנת השיחה ובעקבות זאת עלולות להיות השפעות על פסיקת בית המשפט. חברת תמלול הקלטות תערוך הגהה כפולה לתמלול ההקלטה ותוודא כי אין טעויות והתמלול נעשה בצורה מקצועית וראויה.

עבודה מקצועית בתחום תמלול הקלטות

חברת סטנוגרמה היא חברה בעלת ניסיון עשיר בתחום תמלול הקלטות סתר לבית משפט והיא מעסיקה מתמללים בעלי שפה עשירה, אנשי מקצוע המתמחים בהקלדה מהירה ללא טעויות כתיב, שפה או פיסוק. אנשי התמלול שלנו הם אנשים דייקנים, בעלי ידע בתחומים רבים ובנושאים מגוונים.

אם נקלעתם לסיטואציה בה אתם נאלצים להגיש הקלטות סתר לבית משפט, אנו ממליצים לכם לפנות אלינו ואנו נלווה אתכם בצורה מקצועית ביותר ונעזור לכם לעבור את המצב המלחיץ של תמלול הקלטות סתר לבית משפט. השאירו לנו פרטים ואנחנו ניצור אתכם קשר בהקדם.

מוזמנים להתרשם ממגוון השירותים הרחב שלנו:

  1. תרגום סימולטני
  2. תרגום עוקב
  3. תרגום פיננסי
  4. תרגום מסמכים 
  5. תמלילי שיחות
  6. רישום פרוטוקולים
  7. תרגום משפטי
שתפו את המאמר:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פוסטים נוספים שיעניינו אותכם

מה זה תמלול?

מה זה תמלול?

ישנם מקרים שבהם אנחנו נדרשים להעביר שיחה מוקלטת למצב כתוב. יש לכך שיטות מקצועיות מדויקות אשר מבוצעות על ידי הצוותים של סטנוגרמה. מהו תמלול? תמלול

קרא עוד »
מקצועיות של תרגום מסמך סרוק

תרגום מסמך סרוק

עד לא מכבר מסמך סרוק באופציה של PDF , היה קשה מאד לתרגם. היה צורך להעביר זאת ל word  ורק לאחר מכן לבצע את התרגום.

קרא עוד »
מעוניינים בשירותי תרגום מקצועיים?

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר