צרו
איתנו
קשר

תרגום אקדמי

נדרשים לשירותי תרגום אקדמי מכל שפה לכל שפה? זה הזמן ל-סטנוגרמה, חברת התרגום של ישראל.

תרגום אקדמי מהווה את אחד מענפי התרגום בהם אנו עוסקים ומתמחים והוא מיועד לכל אילו מביניכם הנדרשים לצרכי תרגום מקצועי ונאמן למקור של כל סוגי העבודות האקדמאיות והתכנים האקדמאים האפשריים, בכל סדר גודל ומכל שפה לכל שפה. בדומה לכל אחד משירותי התרגום הנוספים שלנו, גם ענף התרגום האקדמי מיושם על ידינו באמצעות אנשי תרגום מנוסים ומיומנים, בעלי היכרות מעמיקה עם תחומי האקדמיה השונים. 

תרגום אקדמי - למי הוא מיועד?

קהל היעד העיקרי של שירותי תרגום אקדמי מורכב אומנם מסטודנטים ואנשי אקדמיה הנדרשים לשירות זה למטרות לימוד, מחקר וכדומה, אך הם בהחלט מיועדים ומותאמים גם לכל אילו מביניכם הנדרשים לצרכי תרגום של עבודות מחקר ותכנים אקדמאים נוספים לכל מטרה עסקית או כל מטרה אחרת שאינה לימודית. כחברת תרגום מובילה בחתום שירותי התרגום האקדמי, אנחנו ב-סטנוגרמה עובדים ברמה השוטפת אל מול מכוני מחקר ומוסדות להשכלה גבוהה בארץ ובחו"ל, משרדי ממשלה ורשויות מוניציפאליות, חברות וארגונים מקומיים ובינלאומיים, יזמים ואנשי עסקים, וכמובן, אל מול הסקטור הפרטי.

דירקטוריון ועדות וישיבות

סטונגרמה. תרגום מאמרים אקדמיים

שירותי התרגום האקדמי שלנו, יאפשרו גם לכם ליהנות ממגוון רחב של יתרונות שירות מרכזיים, וביניהם:

 1. צוות מורחב של אנשי תרגום בעלי רקע אקדמי וניסיון רב שנים בענף התרגום
 2. התמחות מקצועית בכל אחד מתחומי האקדמיה המרכזיים: כלכלה ומנהל עסקים, משפט, תקשורת, מדעי המחשב וכדומה.
 3. שירותי תרגום אקדמי מכל שפת מקור לכל שפת תרגום נדרשת באמצעות דוברי שפת המקור ברמת שפת אם
 4. תרגום אקדמי לכל סוגי העבודות הנחוצות לכם בכל סדר גודל, לרבות, עבודות אקדמאיות, ספרי לימוד, מאמרים אקדמיים, דו"חות מחקר, ספרות מקצועית ועוד.
 5. שירותי תרגום מהירים ומדויקים גם תחת לו"ז צפוף – כולל ביצוע עבודת תרגום מהיום להיום במידת הצורך

חשוב לנו שתדעו: אנחנו ב-סטנוגרמה מתמחים גם במתן שירותי תמלול והקלטה לכל צורך אקדמי, ובין היתר אנו עוסקים בתרגום הרצאות ושיחות מוקלטות ו/או מתומללות מכל שפת מקור לכל שפת תרגום נדרשת, וזאת לצד שירותי תרגום סימולטני במסגרת כנסים ומפגשים אקדמיים מכל סוג ובכל סדר גודל.

הידע המקצועי שלנו. הערך האקדמי שלכם

הניסיון המעשי והמוכח שלנו בתחום שירותי התרגום בשילוב ההיכרות המעמיקה של צוותי התרגום שלנו עם תחומי האקדמיה השונים, מבטיח גם לכם את הסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף התרגום האקדמי, וכל זאת תוך הקפדה יתרה רמת התרגום והתאמתו לכל צורך לימודי, מחקרי או אחר.

מוזמנים להתרשם ממגוון השירותים הרחב שלנו:

 1. תרגום סימולטני
 2. תרגום עוקב
 3. תרגום פיננסי
 4. תרגום מסמכים 
 5. תמלילי שיחות
 6. רישום פרוטוקולים
 7. תרגום אפליקציות

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר