צרו
איתנו
קשר

תרגום אפליקציות ותוכנות

נדרשים לשירותי תרגום אפליקציות? זה הזמן לסטנוגרמה, חברת התרגום של ישראל

תרגום אפליקציות בסטנוגרמה הוא שירות תרגום מקצועי המיועד לכל אילו מביניכם העוסקים ומתמחים בהליכי פיתוח, עיצוב ובנייה של אפליקציות ולכל אילו מביניכם המעוניינים לשווק את האפליקציה אותה הם פיתחו למספר הולך וגדל של שווקים בינלאומיים.

תרגום אפליקציות עם הפנים לשוק הבינלאומי

כחברת תרגום מנוסה ומקצועית המתמחה בעולמות התרגום הדיגיטלי והעסקי כאחד, אנחנו ב-סטנוגרמה, מבינים היטב את החשיבות הנלווית לתהליכי תרגום של אפליקציות המיועדות לשוק הבינלאומי, ומאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות משירותי תרגום בסטנדרטים הגבוהים ביותר. לצורך כך, אנו לומדים להכיר היטב את היישום (אפליקציה) אותו אנו נדרשים לתרגם ומתאימים את שפת היישום לכל שפת תרגום נדרשת בהתאם לשווקים הבינלאומיים בהם תרצו לשווק את האפליקציה.

פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום תרגום אפליקציות, מתמקדים בכל עולמות התוכן והפיצ'רים השונים של האפליקציה, לרבות, תיאור האפליקציה בחנות האפליקציות, ממשק המשתמש, תקנונים וכל סוגי התכנים הטקסטואליים המופיעים בכל אחד מדפי האפליקציה.

לרשותנו, ניסיון בתחום תרגום אפליקציות, אפליקציות בתחום הגיימינג, אפליקציות בתחום השירותים הפיננסים, אפליקציות בתחום ההוראה ועוד אפליקציות מכל ענפי השירות והמסחר. בנוסף, אנו מתמחים בהליכי תרגום של אפליקציות מידע מטעם נותני שירותים רשמיים, וזאת למטרות תרגום האפליקציה מעברית לשפות שימושיות בקרב משתמשים בישראל, לרבות, אנגלית, ערבית, אמהרית, רוסית, ספרדית, צרפתית ועוד.

תרגום מסמכים

סטנוגרמה. מובילים חדשנות טכנולוגיות בתחום תרגום אפליקציות

אצלנו בסטנוגרמה תוכלו להבטיח לעצמכם שירותי תרגום אפליקציות ברמה אחת מעל כולם, וזאת לנוכח היתרונות המרכזיים שלנו כחברת תרגום מובילה בתחום שירותי התרגום הדיגיטלי והתרגום העסקי, וביניהם:

 1. צוות מקצועי ומיומן של אנשי תרגום בעלי ידע ורקע מקצועי בתחום השירותים הדיגיטליים.
 2. שירותי תרגום אפליקציות משפת המקור לכל שפת תרגום נדרשת.
 3. תרגום אפליקציות תוך מתן דגש מקצועי על אופי האפליקציה ושפת התרגום הנדרשת.
 4. תרגום נאמן למקור של כל המונחים המקצועיים/טכניים המאפיינים את תכני האפליקציה.

וזאת לצד יתרונות שירות נוספים המאפיינים אותנו כחברת תרגום ותמלול הפועלת בשוק המקומי והבינלאומי מאז שנת 1987, לרבות, יחס ושירות אישי לכל לקוח, דיסקרטיות מלאה, התחייבות לעמידה בזמנים ועוד.

אם גם אתם מצויים לקראת הליכי פיתוח של אפליקציות מכל סוג המיועדות לשווקים בינלאומיים ו/או נדרשים לתרגם אפליקציות משפות זרות לעברית וההיפך, אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למעגל הלקוחות שלנו ולהבטיח לעצמכם את הסטנדרט הגבוה של סטנוגרמה גם בתחום תרגום אפליקציות.

מוזמנים להתרשם ממגוון השירותים הרחב שלנו:

 1. תרגום סימולטני
 2. תרגום עוקב
 3. תרגום פיננסי
 4. תרגום מסמכים 
 5. תמלילי שיחות
 6. רישום פרוטוקולים
 7. תרגום משפטי

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר