צרו
איתנו
קשר

הקלטה ותמלול בדיונים משפטיים ובתי משפט

מעטפת של שירותים מקצועיים לבאי בתי משפט

עורכי דין? משפטנים? נדרשים לשירותי תמלול הקלטה של דיונים משפטיים או לשירותי תרגום של מסמכים משפטיים? אצלנו בחברת סטנוגרמה, תוכלו ליהנות ממעטפת מקצועית ומקיפה של שירותים מקצועיים לבאי בתי המשפט.

משרדי עורכי דין, נוטריונים ומשפטנים, נדרשים באופן תכוף ותדיר לשירותי הקלטה ותמלול בדיונים משפטיים ובתי משפט ולשירותי תרגום של כל סוגי המסמכים המשפטיים האפשריים. לצורך כך, אנחנו בחברת סטנוגרמה, חברת תרגום, התמלול וההקלטה המובילה בישראל מאז שנת 1987, פיתחנו מעטפת מורחבת של שירותים מקצועיים המיועדים ומותאמים לכלל באי בתי המשפט.

360 מעלות של שירותים מקצועיים למשפטנים

מעטפת השירות המורחבת שלנו לבאי בית המשפט מקיפה בתוכה את כל סוגי השירותים המיועדים ומותאמים לכל צורך משפטי כזה או אחר, וביניהם:

 • 1.שירותי תמלול משפטי – על פי חוק, כל חומרי ההקלטה והתיעוד המוגשים לבית המשפט חייבים להיות מתומללים,  כאשר השירות המוצע על ידינו מאפשר לכם להסתייע בשירותי תמלול לפני ו/או במהלך הדיון המשפטי.
 • 2.שירותי תרגום משפטי – לרשותנו, מחלקת תרגום ענפה ומקצועית המתמחה בין היתר במתן שירותי תרגום של כל סוגי המסמכים המשפטיים בכל שפה ולכל שפת תרגום נדרשת. שירותי התרגום המשפטי שלנו מיושמים על ידי צוות משפטנים דוברי שפות זרות ברמת שפת אם ובעלי בקיאות בתחומי המשפט השונים.
 • 3.שירותי הקלטה ותמלול בדיונים משפטיים ובתי משפט – שירותי הקלטה מקצועיים המיועדים לצרכי תמלול דיונים משפטיים ולצרכי תיעוד וידאו ו-אודיו לכל מטרה משפטית. שירות זה מיושם באמצעות מערכות ציוד ומכשור הקלטה מתקדם מסוגו.
בתי משפט

שירותים נוספים לעו"ד מבית סטנוגרמה!

בנוסף לשירותים המופיעים לעיל, אנו מאפשרים למשרדי עריכת דין ונוטריונים להסתייע בשירותים הבאים: רישום פרוטוקולים מתוך דיונים משפטיים, שירותי תרגום עוקב של עדויות בשפות זרות, שירותי תרגום של מסמכים נוטריוניים ושירותי הקלטה ותמלול בדיונים משפטיים ובתי משפט הנערכים במסגרת ועידות וידאו.

כל פתרונות השירות למשפטנים במקום אחד

כחברה בעלת ניסיון רב תחומי בכל הנוגע לשירותי תרגום, תמלול והקלטה, אנחנו ב- סטנוגרמה, מאפשרים לכל לקוחותינו מעולמות המשפט, ליהנות מכל פתרונות ויתרונות השירות במקום אחד, כאשר היתרונות המקצועיים שלנו מבוססים על הניסיון העשיר והמוכח שלנו, הטכנולוגיות המתקדמות העומדות לרשותנו לצרכי תיעוד דיונים משפטיים, מערכת ההיוועדות חזותית שלנו המאפשרות קיום דיונים משפטיים מרחוק, איכויות התרגום והתמלול שלנו והידע המקצועי העומד לרשות אנשי התרגום בעולם המונחים המשפטי, ומעל הכול, שירות ויחס אישי לכל לקוח/ה.

הקלטה ותמלול בדיונים משפטיים ובתי משפט – למה דווקא איתנו?

הידע המקצועי והניסיון המעשי העומד לרשותנו בתחום הקלטה ותמלול בדיונים משפטיים ובתי משפט, הפכו אותנו לסמכות המקצועית המובילה בישראל בתחום זה. לאורך השנים, ביצענו מאות אלפי הקלטות של דיונים משפטיים . בין יתר הסיבות המרכזיות שהפכו אותנו לאוטוריטה מקצועית בתחום זה תוכלו למצוא:

 1. ניסיון מעשי של למעלה מ-35 שנה בתחומי התרגום המשפטי, התמלול המשפטי וההקלטה של דיונים משפטיים.
 2. צוותי הקלטה מנוסים ומיוחדים המסתייעים במערכות ציוד ההקלטה המתקדמות ביותר מסוגן גם לצרכי וידאו וגם לצרכי אודיו.
 3. פתרונות קצה מקצועיים לכל מטרת שימוש בחומרי ההקלטה, לרבות, רישום פרוטוקולים משפטיים, תמלול הקלטות ותרגום חומרי הקלטה ותמלול במידת הצורך.
 4. היכרות מעמיקה עם סדרי הדין וההליכים המשפטיים בענף המשפט הישראלי.
 5. פתרונות שירות מקצועיים גם בתחום היוועדות חזותית בבתי המשפט במסגרת ניהול דיונים משפטיים מרחוק.

מעבר לכל אלו, חשוב לנו לציין שאנו מפעילים מחלקת תרגום ענפה ומחלקת תמלול, כאשר כל אחת מהמחלקות המקצועיות שלנו מתמחות בתחום התרגום והתמלול המשפטי.

סטנוגרמה, חותמת של איכות בתחום הקלטה ותמלול בדיונים משפטיים ובתי משפט

לאורך 35 שנות פעילותנו בענפי התרגום, התמלול וההקלטה, הצלחנו לבסס את מעמדנו המקצועי כחברה המובילה בתחום שירותי ההקלטה של כל סוגי הדיונים המשפטיים. צוותי העבודה שלנו הפרושים בכל רחבי הארץ, מוכרים היטב לבאי מערכת בתי המשפט בישראל והם מחזיקים בכל הציוד המקצועי הנדרש למטרות הקלטה מיטבית של כל סוגי הדיונים המשפטיים בהתאמה מלאה לדרישות הלקוח ומזמיני השירות.

לאורך השנים, אנו מלווים את הפירמות המובילות בישראל בתחום עריכת הדין, כאשר פתרונות הקצה שלנו מותאמים לכל צורך משפטי במסגרתו קיים הכרח בשירותי תרגום, תמלול והקלטה. אנו פועלים בכל דרך אפשרית על מנת לקדם את ענף המשפט בנושאים הקשורים לתחומי פעילותינו העיקריים ולצורך כך אנו מקפידים על שילוב טכנולוגיות הקלטה ותוכנות תרגום ותמלול מתקדמות מסוגן במערך הלוגיסטי שלנו.

מוזמנים להתרשם ממגוון השירותים הרחב שלנו:

 1. תרגום סימולטני
 2. תרגום עוקב
 3. תרגום פיננסי
 4. תרגום מסמכים 
 5. תרגום אקדמי

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר