צרו
איתנו
קשר

תיעוד ועדות וישיבות

פתרונות שירות היקפיים לצרכי תיעוד ועדות וישיבות

נדרשים לשירותי תיעוד שונים לדירקטוריון ועדות וישיבות אותן אתם מקיימים? אצלנו ב-סטנוגרמה, תוכלו להסתייע במגוון רחב של שירותים מקצועיים בתחום התרגום, התמלול וההקלטה המבוססים על הניסיון העשיר והידע המקצועי העומד לרשותנו בתחום מאז שנת 1987 ועד היום!

ניהול דירקטוריון ועדות וישיבות מכל סוג ולכל מטרה, מצריך היערכות מוקדמת בכל הנוגע לתיעוד מהלך הועדה או הישיבה, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן עבורכם! אצלנו ב-סטנוגרמה, החברה המובילה בישראל בתחום התרגום, התמלול וההקלטה לישיבות ודיונים, תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות שירות היקפיים המיועדים ומותאמים לצרכי הלקוח בהתאמה אישית מלאה.

בין יתר פתרונות השירות המוצעים על ידינו למטרות תיעוד דירקטוריון ועדות וישיבות תוכלו למצוא:

  • 1.תיעוד בזמן אמת של כל תהליכי הועדה והישיבה באמצעות מערכות צילום והקלטה מתקדמות מסוגן.
  • 2.תרגום תכנים ומסמכים הנחוצים לצרכי קיומה של הועדה או הישיבה.
  • 3.תרגום סימולטני ו/או תרגום עוקב של דברים הנאמרים על ידי משתתפי הועדה/ישיבה בשפה זרה.
  • 4.תמלול ועדות וישיבות לצרכי רישום פרוטוקולים.
  • 5.רישום תקצירי פרוטוקולים על בסיס תכני התמלול
  • 6.ניהול היוועדות חזותית לצרכי הקלטה ותמלול – כולל תרגום ועדות וישיבות המתקיימות במלואן בשפה זרה

ופתרונות שירות נוספים המותאמים לכל לקוח/ה בהתאם לסוג ואופי הדיון, ועדה או ישיבה אותה הוא נדרש לנהל באופן פרונטאלי ו/או באמצעות ועדות וידאו מרחוק.

דירקטוריון ועדות וישיבות

סטנוגרמה – צרכי הלקוח תמיד במרכז העניינים!

הניסיון, הידע והמיומנויות המקצועיות העומדות לרשותנו בתחום שירותי תרגום, התמלול וההקלטה, מאפשרים לנו למקסם את השירות עבור כל אחד ואחת מלקוחותינו המגיעים מכל תחומי העיסוק האפשריים, החל ממשרדי עורכי דין ונוטריונים, דרך חברות הייטק מקומיות ובינלאומיות ועד לחברות, ארגונים וגופים עסקיים מכל תחומי המסחר, השירות והתעשייה.

האופן בו אנו יודעים להתאים את כל אחד מהשירותים המקצועיים המוצעים על ידינו לצרכי הלקוח, מבטיחים לכם "שקט נפשי" וביטחון מלא בכל הנוגע לטיב השירות ואיכויותיו. אצלנו הלקוח תמיד במרכז העניינים לא רק כסיסמא אלא כמוטו מרכזי הנלווה לעשייה רבת השנים שלנו.

חשוב לנו שתדעו –  צוותי התרגום והתמלול שלנו מאוישים באופן פרטני לכל פרויקט תיעוד לו אנו נדרשים בתחום התרגום והתמלול הקלטות של ועדות וישיבות, כאשר אנשי התרגום והתמלול עוברים תדרוך מקיף בנוגע לדרישות וצרכי הלקוחות מזמיני השירות.

למידע נוסף על פתרונות השירות המוצעים על ידינו לטובת תיעוד ועדות וישיבות לחצו כאן

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר