צרו
איתנו
קשר

היוועדות חזותית לחדרי ישיבות

מתעניינים בשירותי היוועדות חזותית לחדרי ישיבות? זה הזמן לסטנוגרמה, החברה המובילה בתחומה כבר כ-ארבעה עשורים.

היוועדות חזותית הוא שירות מקצועי שהטכנולוגיה לגביו קיימת אומנם כבר מספר עשורים, אך רק בשנים האחרונות, יותר ויותר חברות, ארגונים ואנשי עסקים החלו לעשות שימוש תדיר ונפוץ. הפופולאריות בביקושים לשירותי היוועדות חזותית לחדרי ישיבות החלה במהלך תקופת הקורונה אשר חידדה את הצורך בהיוועדות חזותית מרחוק. אצלנו בסטנוגרמה, תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים ופתרונות טכנולוגיים המאפשרים גם לכם ליהנות משירותי היוועדות חזותית ברמה הגבוהה ביותר תוך קבלת שירותים נוספים המוצעים על ידינו בתחום התרגום הסימולטני ותמלול הקלטות.

שירותי וידאו קונפרנס לחדרי ישיבות - מה הם כוללים ?

שירותי היוועדות חזותית לחדרי ישיבות באמצעותנו כוללים בתוכם מגוון רחב של אפשרויות לקיום כל דיון משפטי, עסקי וכדומה. שירותים אלו מבוססים על הידע המקצועי רב השנים שלנו בתחום שירותי תמלול הקלטה והם מתמקדים גם בשירותי תרגום סימולטני כחלק מההיוועדות החזותית במידת הצורך. בין יתר פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום זה תוכלו למצוא:

 1. שירותי הקלטה (וידאו + אודיו) של דיונים משפטיים הנערכים באמצעות אפליקציות וידאו שונות כגון זום, סקייפ וכדומה, באמצעות מכשור שמע ואודיו מתקדם ועומדים בדרישות בתי המשפט, וזאת למטרות תמלול הדיונים ולצרכי רישום פרוטוקולים משטפיים.
 2. שירותי וידאו קונפרנס לחדרי ישיבות מלאים במסגרתם אנו מספקים לכם את כל פתרונות השירות הנחוצים לצרכי קיום דיונים באמצעות מערכות וידאו גם במקרים בהם הלקוח/העד נמצא בחו"ל או בכל נקודה אחרת מרוחקת מכם.
 3. שירותי הקלטת שיחות טלפוניות באמצעות מכשור ייעודי המאפשר שיחות ועידה עם מספר רב של משתתפים המצויים על כל נקודה על הגלובוס ובתנאי שיש להם תקשורת אינטרנטית.

ופתרונות שירות נוספים המבוססים על הטכנולוגיות המתקדמות בהן אנו עושים שימוש בתחום ההקלטה, התמלול והתרגום.

פתרונות אלו, מיועדים לכל אילו מביניכם הנדרשים לקיומן של היוועדות חזותית בבתי המשפט ו / או במסגרת הליכי הכנה לדיונים משפטיים או הכנה לחקירה, ולכל אילו מביניכם המעוניינים לקיים דיונים/ישיבות/שיחות עם אנשים המרוחקים מכם פיזית מכל סיבה שהיא ולכל מטרה עסקית או פרטית.

היוועדות חזותית​

סטנוגרמה . שירותי היוועדות חזותית לחדרי ישיבות

כחברה מובילה בתחום שירותי ההקלטה, התמלול והתרגום לכל צורך משפטי, עסקי או פרטי, אנחנו בסטנוגרמה מאפשרים לכם ליהנות מהסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל תחומי הפעילות השונים שלנו. סטנדרטים אלו הפכו אותנו לסמכות המקצועית בתחום והם כוללים בין היתר:

 1. צוותי עבודה מנוסים ומיומנים.
 2. מערכות טכנולוגיה מתקדמות.
 3. התחייבות לשירות אישי לכל לקוח/ה.
 4. מענה מקצועי מקיף גם במקרים דחופים מהיום להיום.

חברת תרגום סטנוגרמה מציעה פתרונות  בתחום שירותי היוועדות חזותית לחדרי ישיבות ואולמי דיונים בבתי משפט.

מוזמנים להתרשם ממגוון השירותים הרחב שלנו:

 1. תרגום עוקב
 2. תרגום פיננסי
 3. תרגום מסמכים 
 4. תרגום אקדמי
 5. תמלילי שיחות
 6. תרגום משפטי

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר