צרו
איתנו
קשר

היוועדות חזותית בית משפט

נדרשים לשירותי Video conference - היוועדות חזותית בית משפט, לצורך ניהול דיונים משפטיים בבתי המשפט? אצלנו בחברת סטנוגרמה, תוכלו להבטיח לעצמכם את פתרונות השירות הטובים ביותר בתחום.

כל מי שמגיע לישיבות דירקטוריון או לדיון משפטי שיש בו משתתפים רבים נחשף לשיטה החדשה של היוועדות חזותית אשר יוצרת דפוס התנהלות חדש בכל מה שקשור לישיבות רבות משתתפים או ישיבות שיש בן משתתפים בודדים.

היוועדות חזותית וחיקור עדים מרחוק מהווה את אחד מתחומי העיסוק העיקריים שלנו מאז שנת 1987 ועד היום. לאורך השנים ביססנו את מעמדנו המקצועי כחברת שיודע לתת סל שלם עבור עו"ד בבתי המשפט ובכלל לצורך תיעוד דיונים – הקלטה, תמלול, תרגום (עוקב וסימולטני), הקרנת וידאו וההיוועדות החזותית לצרכי ניהול דיונים משפטיים וישיבות מרחוק, והכנת פרוטוקול.

מאות שעות התדיינות משפטית במסגרת היוועדות חזותית

מאחורינו, מאות שעות התדיינות משפטית במסגרת שירותי היוועדות חזותית, ובמסגרת תקופת הקורונה ביצענו עשרות תיקים בבתי המשפט שיתקיימו כרגיל במועדם למרות סגירת השמים ובידוד החולים בביתם ומאז ועד בית המשפט מתיר להעיד עדים מחו"ל בהיוועדות חזותית בית משפט  ובכך לחסוך כסף רב בהבאת העדים לארץ.

אמצעי התקשורת בהם אנו עושים שימוש מבוססים על תשתיות אינטרנט וטכנולוגיות שידור מתקדמות המבטיחות לכם את איכויות השידור מרחוק ברמה הגבוהה ביותר. כל פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום ה- Video conference  מיועדים גם לצרכי ניהול וקיום דיון משפטי המתקיים באחד מבתי המשפט רחבי הארץ וגם לצרכי ניהול דיון משפטי עם עדים בחו"ל. בשני המקרים, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את מערכות הציוד המתקדמות ביותר מסוגן בתחום ההיוועדות החזותית ובכך מתחייבים לרמת השידור הטובה ביותר.

איך עושים היוועדות חזותית?

חברת סטנוגרמה עוסקת כבר שנים רבות בנושא תמלול ישיבות והיא צועדת עם הקדמה ולכן עובדיה מפעילים ציוד חדשני ומתוחכם שמסייע רבות בנושא קבלת הנתונים מהישיבות.

בשלב ראשון איש המקצוע מחבר את המכשור על השולחן כאשר לכל דובר יש מיקרופון. איש הצוות מקבל מכל דובר את שמו המלא ואת תפקידו וכך הוא מסווג זאת כמו לדוגמה דובר מספר 1 הוא עורך דין יצחק כהן, דובר מספר 2 הוא מנכ"ל החברה רועי סגל וכו'.

עם תחילת הדיון איש המקצוע מבקש מהנוכחים שיעשו כל שניתן לא להיכנס לדבריהם של האחרים כיוון שזה עלול לשבש את יכולת התמלול או התרגום אם מדובר בשפות שונות.

כל הדיון מצולם בעת היוועדות חזותית באמצעות:

 • ווידאו
 • הקלטת אודיו
 • תמלול
 • תרגום.

מדובר בתוכנה שפועלת באופן אוטומטי על פי ההגדרות שבוצעו בתחילת הדיון ולכן מיד עם סיומו, אפשר לקבל הן את הסרטון של מהלך הדיון והן את הפרוטוקול הכתוב שיש בו את כל מה שנאמר בדיון על ידי הדוברים השונים על פי הסדר שהיה.

היוועדות חזותית​

סטנוגרמה. חותמת של איכות מאז 1987

כחברת תרגום מובילה בתחומה, אנחנו בחברת סטנוגרמה מבססים את שירותי הוועדות חזותית על כל אחד מיתרונות השירות המייחדים אותנו ומאפיינים את הפעילות העסקית – מקצועית שלנו, וביניהם:

 1. ידע מקצועי מוכח בתחום התיעוד החזותי ובתחום התמלול.
 2. מעטפת שירות מורחבת המותאמת לכל לקוח/ה עפ"י צרכיו.
 3. פתרונות תרגום ותמלול לכל צורך משפטי כהכנה לדיון המשפטי.
 4. יחס ושירותי אישי לכל לקוח/ה – כולל שירותי ייעוץ והכוונה מקצועית.

היוועדות חזותית גם לצרכי חיקור דין

אחד מפתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום ההיוועדות החזותית בתחום המשפטי הוא שירות ייעודי לצרכי חיקור דין במסגרת תהליך של חקירת עדים בארץ לטובת הליך משפטי המתנהל בחו"ל. לצורך כך, אנו מספקים שירותי צילום וידאו, שירותי תרגום ותמלול משפטי ושירותי הקלטת אודיו.

אוטוריטה מקצועית בתחום ה- Video conference  

הפעילות המקצועית רבת השנים שלנו בתחום התרגום והתמלול המשפטי לצד פתרונות השירות המוצעים על ידינו בתחום ההיוועדות חזותית Video conference , ביססו את מעמדנו המקצועי כ-אוטוריטה מקצועית בכל הנוגע לשירותי תיעוד והקלטה של דיונים משפטיים מרחוק.

לרשותנו, צוותי תיעוד והקלטה בפריסה ארצית העומדים לרשותכם בכל רגע נתון לצרכי היוועדות חזותית בבתי המשפט בכל רחבי הארץ, כאשר כל אחד מצוותי העבודה הפכו לדמויות מוכרות בכל בתי המשפט בארץ. אם גם אתם נדרשים להיוועדות חזותית בבתי המשפט בארץ ו/או לשירותי חיקור דין לטובת הליך משפטי המנהל בחו"ל, אנו מזמינים גם אתכם להיוועץ עם נציגי השירות שלנו בנושא.

מוזמנים להתרשם ממגוון השירותים הרחב שלנו:

 1. תרגום סימולטני
 2. תרגום עוקב
 3. תרגום פיננסי
 4. תרגום מסמכים 
 5. תרגום אקדמי
 6. תמלילי שיחות
 7. תרגום משפטי

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר