צרו
איתנו
קשר

היוועדות חזותית

שירותי Video Conference באיכות שידור שאין שנייה לה!

נדרשים לישיבות, ועידות ודיונים כולל בתי משפט והתחברות לדיונים ומתן עדות מרחוק.

אצלנו בחברת סטנוגרמה תוכלו ליהנות ממגוון רחב של היוועדויות חזותיות המותאמים לכל צרכי הלקוח בכל מקום וזמן.

כל מי שמגיע לישיבות דירקטוריון או לדיון משפטי שיש בו משתתפים רבים נחשף לשיטה החדשה של היוועדות חזותית אשר יוצרת דפוס התנהלות חדש בכל מה שקשור לישיבות רבות משתתפים או ישיבות שיש בן משתתפים בודדים.

מוצרי היוועדות חזותית (Video conference) היא הגדרה כוללת לאמצעי תקשורת בהם נעשה שימוש בוידאו על תשתית האינטרנט לצורך קיומם מרחוק של דיונים, ישיבות, ועידות, מערכי שיעור הדרכה וכדומה. היוועדות חזותית הנפוצות והמוכרות לכולנו כוללות את SKYPE, ZOOM,וכדומה. כאשר כל אחת מאלו מספקת אמצעי  המאפשר את ניהול הדיון, ועידה, ישיבה וכדומה גם במרחק פיזי של אלפי קילומטרים בין כל אחד מהנוכחים.

היוועדות חזותית בביהמ''ש והנגשת הדיונים. בסטנוגרמה הלכנו רחוק בשביל שתרגישו קרוב.

אנחנו בחברת סטנוגרמה עוסקים ומתמחים במתן פתרונות שירות בתחום ה- היוועדות החזותית משנת 1987, ומאז ועד היום התמודדנו עם מגוון רחב של בקשות ופתרונות בתחום התיעוד החזותי בהתאם לדרישת הלקוח, והפקת סטנוגרמה לדיונים וישיבות מרחוק.

שירותי היוועדות חזותית המוצעים על חברת תרגום ותמלול סטנוגרמה, מאפשרים לקהל לקוחותינו להשתתף בישיבות ודיונים מסוגים שונים וכל זאת בהתבסס על טכנולוגיות מתקדמות העומדות לרשותנו ומאפשרות לנו להבטיח לקהל לקוחותינו איכויות שידור מרחוק ברמה הגבוהה ביותר

היוועדות חזותית​

שירותי ה- היוועדות החזותית המוצעים על ידינו מיועדים לדיונים בבתי משפט וניהול ישיבות דירקטוריון למספר רב של משתתפים בזום/סקייפ, וניתנים כהשלמה לסל שלם של שירותים כמו תמלול והקלטה של התכנים המשודרים בווידאו או אודיו.

בדומה לכל שירות מקצועי אחר המוצע בחברתנו, גם שירותי היוועדות חזותית מבוססים על היתרונות היחסיים והמשמעותיים שלנו, וביניהם:

1.ידע מקצוע וניסיון מעשי מוכח – הניסיון העשיר העומד לרשותנו בתחום התיעוד וההקלטה מאפשר לנו לנהל ישיבות ודיונים מרובי משתתפים באמצעות היוועדות חזותית.

2.פתרונות שירות בהתאמה מלאה לצרכי הלקוחות – כולל תרגום סימולטני בזמן אמת של תכני השיחה.

3.מערכות ציוד מתקדמות מסוגן באמצעותן אנו מתחייבים לרמת שידור שאין שנייה לה!

4.שירות ויחס אישי לכל לקוח/ה.

5.תוצרי הקלטה איכותיים היכולים לשמש אתכם לצרכי תמלול התכנים הנאמרים במהלך הדיון/ישיבה וכדומה.

חשוב לנו שתדעו: פתרונות השירות שלנו בתחום ה- Video conference מיועדים גם למקרים בהם תדרשו לנהל ולקיים דיון משפטי או ישיבה עסקית עם עדים/לקוחות בחו"ל.

איך עושים היוועדות חזותית?

חברת סטנוגרמה עוסקת כבר שנים רבות בנושא תמלול ישיבות והיא צועדת עם הקדמה ולכן עובדיה מפעילים ציוד חדשני ומתוחכם שמסייע רבות בנושא קבלת הנתונים מהישיבות.

בשלב ראשון איש המקצוע מחבר את המכשור על השולחן כאשר לכל דובר יש מיקרופון. איש הצוות מקבל מכל דובר את שמו המלא ואת תפקידו וכך הוא מסווג זאת כמו לדוגמה דובר מספר 1 הוא עורך דין יצחק כהן, דובר מספר 2 הוא מנכ"ל החברה רועי סגל וכו'.

עם תחילת הדיון איש המקצוע מבקש מהנוכחים שיעשו כל שניתן לא להיכנס לדבריהם של האחרים כיוון שזה עלול לשבש את יכולת התמלול או התרגום אם מדובר בשפות שונות.

כל הדיון מצולם בעת היוועדות חזותית באמצעות:

  • ווידאו
  • הקלטת אודיו
  • תמלול
  • תרגום

מדובר בתוכנה שפועלת באופן אוטומטי על פי ההגדרות שבוצעו בתחילת הדיון ולכן מיד עם סיומו, אפשר לקבל הן את הסרטון של מהלך הדיון והן את הפרוטוקול הכתוב שיש בו את כל מה שנאמר בדיון על ידי הדוברים השונים על פי הסדר שהיה.

בחירה בהיוועדות חזותית

לאחר שגורמים שונים כמו עורכי דין, שופטים ודירקטורים מבינים איך עושים היוועדות חזותית ועד כמה מדובר במהלך שהוא נחוץ תמיד, גם הם מצטרפים לטרנד זה ומזמינים מראש את אנשי סטנוגרמה שיגיעו למשרד או לבית המשפט במועד שבו נקבעה הישיבה.

אם מסקרן אתכם איך עושים היוועדות חזותית, דברו אתנו ונשמח לתאם לכם אנשי מקצוע מנוסים בתחום לדיון הבא שלכם.

לעוד נושאים על היוועדות חזותית:

  1. היוועדות חזותית לחדר ישיבות
  2. היוועדות חזותית בבית משפט
  3. היוועדות חזותית לשכת עורכי הדין

שאלות נפוצות

ברוב המקרים התוכנה מעבדת את הנתונים באופן מידי ולכן מיד בתום הדיון אפשר לקבל את הפרוטוקול.

כאשר שמות הנוכחים מוגדרים מראש, אין בעיה.

היתרון המרכזי של שירותי היוועדות חזותית בתחום התמלול והתרגום הוא היכולת לספק תמלול ותרגום בזמן אמת שמאפשרים למשתתפים לקבל גישה מידית לתוכן הדיון במסגרת הפגישה, מבלי לחכות לתוצאות הסרטון או התמלול לאחר המפגש החזותי.

על מנת לארגן היוועדות חזותית עם מספר רב של משתתפים, אפשר להשתמש בתוכנה או פלטפורמת היוועדות חזותית שתומכת במספר רב של משתתפים ומספקת כלים לניהול הדיון, כולל מיקור דיבור, חלוקת המשתתפים לקבוצות, ושליטה בהצגת המצגות והתוכן המשולב בדיון. בנוסף, יש להבטיח שלכל משתתף יהיה לו מיקרופון ומצלמה פועלים באופן תקין על מנת לספק איכות הווידאו והאודיו המתאימה להיוועדות חזותית ברמה גבוהה.

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר