צרו
איתנו
קשר

הקלטה ותמלול ישיבות דירקטוריון

ישיבות דירקטוריון בתאגידים ובארגונים גדולים הן ישיבות חשובות ביותר שבהם מתקבלות החלטות חשובות. זו הסיבה שבמקרים רבים מתבצעים הקלטה ותמלול ישיבות דירקטוריון, כדי שאפשר יהיה על פי הצורך לשמוע שוב את השיחות, כדי להבין נושאים מסוימים.

המומחים שמבצעים הקלטה ותמלול ישיבות דירקטוריון

בכל מועד שבו יש ישיבת דירקטוריון מזמינים את המומחים של חברת סטנוגרמה כדי לבצע הקלטה ותמלול ישיבות דירקטוריון. לצורך כך מוצבים על השולחן אביזרי הקלטה מתוחכמים וחדשניים אשר פועלים בטכנולוגיה מתקדמת. לאור זאת יש אפשרות לבצע בשלב ראשון הכנה אשר כוללת מידע על שמו ותפקידו של כל אחד מהדוברים. לאחר מכן הטכנאי הבכיר מכוון את כל המיקרופונים ובודק את כשירותם ואת העובדה שהם פועלים בווליום הנכון.

היתרון הייחודי של מערך הקלטה ותמלול ישיבות דירקטוריון הוא בכך שהמערכת מסוגלת לנטרל את רעשי הרקע. כך שומעים באופן ברור את כל אחד מהדוברים ואין רעשים כמו לחשושים של חברי הדירקטוריון שמדברים זה עם זה, או לחלופין רעשים אחרים כמו כוסות, או התחבורה מחוץ למשרד.

אפשרויות של הקלטה ותמלול

שיטת העבודה של מומחי סטנוגרמה היא לבדוק את ההקלטה כדי לוודא שהיא תקינה לכל אורכה, כיוון שבדרך כלל הישיבות הן ארוכות מאד. לאחר מכן מעבירים את המידע המדויק לגבי שמות הדוברים לתוכנה שמבצעת תמלול אוטומטי. באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות, התמלול מוכן תוך פרק זמן קצר ביותר.

על פי כללי העבודה בכל חברה, מעבירים את התמלול לגורם הרלוונטי אשר שומר זאת במאגר, או לחלופין הקלטה ותמלול ישיבות דירקטוריון מועברים לכל משתתפי הדיון באמצעות המייל. מעבר לכך גם חברי דירקטוריון שאמורים להיות מודעים לכל מה שדובר בישיבה אך הם לא השתתפו בה עקב סיבות שונות, מקבלים עותק של התמלול וכך הם יכולים בזמנם החופשי להקשיב ולהסיק את המסקנות הנכונות.

הקלטה ותמלול ישיבות דירקטוריון שנערכות בזום

במציאות העכשווית מאז פרוץ מגפת הקורונה, ישיבות דירקטוריון רבות נערכות בזום, פרונטלית או שילוב כאשר חלק מהמשתתפים נמצאים פיזית במשרד ואילו אחרים נמצאים במקומות אחרים. הצוותים המקצועיים מבצעים הקלטה ותמלול ישיבות דירקטוריון גם בקטגורה זו.

אם יש לכם בקרוב ישיבת דירקטוריון, כדאי לתעד אותה ולכן תאמו עם הצוות המוביל של סטנוגרמה את מועד הישיבה, כדי שתהיה היערכות של המכשור הנדרש על פי כמות המשתתפים ולפי פרמטרים נוספים שנחוצים בעת ביצוע עבודה כה מיומנת אשר נשמרת זמן רב.

מוזמנים להתרשם ממגוון השירותים הרחב שלנו:

  1. תרגום סימולטני
  2. תרגום עוקב
  3. תרגום פיננסי
  4. תרגום מסמכים 
  5. תמלילי שיחות
  6. רישום פרוטוקולים
  7. תרגום משפטי
שתפו את המאמר:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פוסטים נוספים שיעניינו אותכם

מה זה תמלול?

מה זה תמלול?

ישנם מקרים שבהם אנחנו נדרשים להעביר שיחה מוקלטת למצב כתוב. יש לכך שיטות מקצועיות מדויקות אשר מבוצעות על ידי הצוותים של סטנוגרמה. מהו תמלול? תמלול

קרא עוד »
מקצועיות של תרגום מסמך סרוק

תרגום מסמך סרוק

עד לא מכבר מסמך סרוק באופציה של PDF , היה קשה מאד לתרגם. היה צורך להעביר זאת ל word  ורק לאחר מכן לבצע את התרגום.

קרא עוד »
מעוניינים בשירותי תרגום מקצועיים?

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר