צרו
איתנו
קשר

אודות סטנוגרמה

כשטכנולוגיה פוגשת ניסיון

אנחנו בחברת סטנוגרמה, עוסקים ומתמחים במתן שירותי תמלול, תרגום והקלטה מאז שנת 1987 ועד היום. לאורך כל השנים אנו עושים זאת על הצד המקצועי הטוב ביותר תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר מסוגן. השירותים המקצועיים המוצעים על ידינו נועדו למגוון רחב של צרכי תיעוד אישיים, עסקיים ומשפטיים כאחד, והם כוללים בין היתר:

  1. שירותי תמלול לדיונים משפטיים ועריכת פרוטוקולים בבתי משפט ובוררויות.
  2. שירותי תמלול לישיבות הנהלה ודירקטוריון.
  3. שירותי תרגום בכל השפות למגוון רחב של מטרות, לרבות, חוזים, תעודות וכדומה.
  4. שירותי תרגום סימולטני במסגרת כנסים רבי משתתפים.
  5. שירותי תרגום עוקב בבתי המשפט לעדים.
  6. שירותי היוועדות חזותית בבית המשפט ו/או במסגרת ניהול ישיבות למספר רב של משתתפים באמצעות אפליקציות כמו לדוגמא: אפליקציית זום, אפליקציית סקייפ ועוד.
  7. שירותי תמלול הקלטות (סתר) אותם הלקוחות מקליטים באופן עצמי.

ושירותים נוספים בתחום התיעוד והפקת סטנוגרמה המותאמים באופן פרטני לצרכי הלקוחות.

סטנוגרמה. חברה משפחתית שכל לקוח סומך עליה!

דוד וחוה סומך החלו את עבודתם כ'סטנוגרמה' במשרד אשר כלל חדרון קטן במפלס העליון של שורת החנויות באבן גבירול. דוד ניהל, גייס לקוחות חדשים, ויצא להקליט אצל לקוחות, וחוה הייתה אמונה על ההזמנות החדשות, הנהלת החשבונות וכן על פיקוח וטיוב הוצאת המוצר הסופי. ההצלחה לא איחרה לבוא ומדפסת הסיכות במשרד הקטן התחלפה במהרה למדפסת כדורית חשמלית וההקלטות אשר נעשו תחילה בטייפ סלילים מסוג Tandberg אשר שקל עשרות ק"ג, הוחלף לטייפ קסטות.

צוות סטנוגרמה מאמין עד היום בצדקת הדרך שהתווה דוד ובצורך הבלתי מתפשר ליחס אישי אל מול הלקוח. אנחנו עדיין יוצאים בעצמנו להקליט ומחזקים קשרים בינאישיים עם הלקוחות. כי אצלנו בסטנוגרמה מאמינים בשרות אישי, אמיתי ומכל הלב, ובצורך להיות קשובים ללקוחותינו ולמלא כל בקשה לשביעות רצונם.

כחברה משפחתית אשר הוקמה על ידי דוד וחוה סומך לפני כ-4 עשורים ומנוהלת כיום על ידי בניו יניב ואלון סומך ובתו מיכל סומך, אנחנו ב-סטנוגרמה, ערוכים בכל היבט מקצועי על מנת למלא את בקשת לקוחותינו, וכל זאת תוך היכרות מקדימה עם צרכי הלקוחות בכל הנוגע לתיעוד הדיונים/ישיבות הרלוונטיים להם, משלב ההקלטה והתמלול ועד לשירותי התרגום ושירותי היוועדות חזותית במידת הצורך.

סטנוגרמה. נאמנים למקור!

במהלך שנות פעילותנו בתחום התמלול, התרגום וההקלטה, הפכנו לאוטוריטה מקצועית בענף ואנשי המקצוע שלנו הפכו לדמויות מוכרות בכל בתי המשפט בארץ. השירותים המקצועיים המוצעים על ידינו, מיושמים באמצעות מכשור טכני וציוד טכנולוגי מתקדמים מסוגם והם מבוססים על הידע המקצועי והניסיון המעשי אותו רכשנו לאורך השנים. ברשימת לקוחותינו תוכלו למצוא פירמות מובילות בתחום עריכת הדין לצד משרדים ממשלתיים, בנקים, גופים פיננסים, מועצות מקומיות ועיריות, חברות מסחריות, מוסדות להשלכה גבוהה ועוד.

כי בסטנוגרמה אנו מאמינים בניהול מסור, איכות גבוהה של שירות והפקת המוצר הסופי בזמן הקצר ביותר, תוך הקפדה על חיסיון וסודיות.

אודות

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר