צרו
איתנו
קשר

שירותי תרגום מקצועיים

אנו חיים בעולם גלובלי אשר בו הקשר שלנו עם אנשים וחברות מרחבי העולם מתפתח כל הזמן ובשל כך הצורך שלנו בשירותי תרגום מקצועיים הולך וגדל, אצלינו ובעולם כולו. מאדם פרטי ועד חברות ענק, כולם זקוקים באיזשהו שלב לתרגום של מסמך זה או אחר ממגוון של סיבות, תרגום נכון ומדויק הוא משמעותי ביותר וחייב להיות עד כמה שיותר מקצועי ואמין.

שירותי תרגום לכל מטרה

יש סוגים שונים של מסמכים הנדרשים לתרגום, כמו: דוחות וטפסים, מכתבים, מסמכים עסקיים וכו'. מתרגם מקצועי של סטנוגרמה אשר מתמקצע בתחום זה ופועל על פי הכללים הבינלאומיים, יקבל מכם את המסמכים ובעזרת הידע שלו בשפות הנדרשות הוא ייתרגם עבורכם את המסמך הרצוי. הבחירה במתרגם הנכון היא חשובה ביותר מכיוון שחשוב שהמתרגם יהיה נאמן לאורך התהליך לכל המשמעויות והכוונות במסמך המקורי, יבין את כל המונחים המקצועיים ובסופו של דבר, ייתרגם אותם בצורה הכי בהירה ונכונה.

מתרגם המסמכים חייב לדעת את השפות ברמה מצוינת של שפת אם ויותר מכך, עליו לדעת גם את תרבויות השפה מכיוון שבכל שפה יש ניואנסים קטנים שעשויים להשפיע על הטקסט ותרגומו ולתת להם משמעות אחרת. לעתים, המתרגם יצטרך להשלים מידע אודות נושא התרגום ותידרש שליטה ומומחיות בנושא של המסמך שאותו מבקשים לתרגם, למשל: טקסט משפטי צריך להיות מתורגם תוך הישענות על ביטויים הלקוחים מעולם החוק והמשפט, טקסט רפואי צריך להיות מתורגם על-פי הלקסיקון הרפואי וטקסט שיווקי צריך להיות מתורגם בצורה יצירתית כשהמתרגם מבין את התרבות מאחוריו.

תרגום מקצועי וברמה גבוהה

תרגום מקצועי של מסמך אשר נעשה עם שליטה מלאה בשפות התרגום יכול להיות מדויק ברמה גבוהה כך שייראה כאילו נכתב במקור בשפה שאליה תורגם. לצורך כך נדרשות למתרגם יכולות של תרגום עם ידיעה עמוקה של השפות והיכרות של התחום שאליו משתייך המסמך עם הבנה של המשמעויות הנסתרות בטקסט ופרטים נוספים בצורה מדויקת.

עלות שירותי תרגום מקצועיים משתנה בהתאם לעבודה הנדרשת ויכולה לנוע בטווח של מחירים כאשר המחיר המדויק נקבע בהתאם לפרמטרים, כמו: היקף העבודה וגודלה, מומחיות המתרגם, סוג התרגום ומורכבותו, שפת התרגום הנדרשת, כמות הדפים וגודלם, דחיפות השירות וכו'.

צריכים שירותי תרגום מקצועיים? סטנוגרמה חברת תרגום בעלת ניסיון רב במתן של תרגום מסוגים שונים ברמה מקצועית וגבוהה עם צוות של מתרגמים מיומנים ומנוסים. דברו אתנו ונשמח להעניק לכם שירות איכותי ביותר.

מוזמנים להתרשם ממגוון השירותים הרחב שלנו:

  1. תרגום עוקב
  2. תרגום מסחרי
  3. תרגום מסמכים רשמיים
  4. תרגום משפטי
  5. תרגום אקדמי
  6. תרגום אפליקציות
שתפו את המאמר:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פוסטים נוספים שיעניינו אותכם

מה זה תמלול?

מה זה תמלול?

ישנם מקרים שבהם אנחנו נדרשים להעביר שיחה מוקלטת למצב כתוב. יש לכך שיטות מקצועיות מדויקות אשר מבוצעות על ידי הצוותים של סטנוגרמה. מהו תמלול? תמלול

קרא עוד »
מקצועיות של תרגום מסמך סרוק

תרגום מסמך סרוק

עד לא מכבר מסמך סרוק באופציה של PDF , היה קשה מאד לתרגם. היה צורך להעביר זאת ל word  ורק לאחר מכן לבצע את התרגום.

קרא עוד »
מעוניינים בשירותי תרגום מקצועיים?

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר