צרו
איתנו
קשר

מתרגם מקצועי

ישנם מצבים רבים בהם אנו נזקקים לשירותיו של מתרגם מקצועי. לכן ניתן לפנות לאנשי המקצוע של סטנוגרמה. צוות המתורגמנים המקצועיים שלנו עומד לרשותכם לכל צורך בנושא תרגום על כל רבדיו.

תרגום בזמן אמת

אם אתם זקוקים למתורגמן שילווה אתכם או את קרוביכם במהלך ישיבה או פגישה חשובה?

מארחים כנס בין-לאומי וזקוקים למתורגמן סימולטני?

מעוניינים בשירותי תרגום בהליך משפטי או בירוקרטי?

אפשר למצוא אצלנו את כל אלה ועוד. בין שמדובר בסיטואציה עסקית או פרטית, ניתן להיעזר בשירותי מתרגם מקצועי מצוות סטנוגרמה חברת תרגום. המתורגמנים שלנו הם בעלי ניסיון בתרגום סימולטני ותרגום עוקב, ויש בידינו את כל הכלים המקצועיים החדשניים כדי לספק שירותי תרגום בזמן אמת, פנים מול פנים וכן באופן מקוון. פגישות זום, ישיבה משותפת עם משרד בחו"ל, או כנס רב משתתפים – אנו ערוכים לכל מצב.

תרגום מסמכים

בכל עבודת תרגום חשוב לוודא שמעסיקים מתרגם מקצועי. במסמכים פרטיים נרצה לוודא שהתוכן מועבר במלואו, ללא שינויים מהותיים בטון המסמך, ובשפה שהולמת את התוכן והנמען. אם מדובר במסמך רשמי, חשוב שהמתרגם יידע את העגה המקצועית המתאימה. הצוות שלנו מורכב ממתורגמנים מקצועיים ומנוסים, וכך נוכל לספק תרגום הולם בכל תחום, החל במכתבים פרטיים, דרך מסמכים בירוקרטיים, וכלה בחוזים ורישיונות וכל זאת על פי הכללים הבין לאומיים.

תרגום עסקי

מתרגם מקצועי שלנו מבצע את הפעולות הבאות:

  1. תרגום תכנים שיווקיים   פרסומות, אתרי אינטרנט, תוכן מקוון. תכנים אלה דורשים היכרות מעמיקה עם הרקע והתרבות של שפת היעד, כדי לספק תרגום שמעביר את כוונת הטקסט המקורי בצורה שתתאים לשוק היעד ולתדמית העסק.
  2. תרגום תכנים טכניים – תכנים מתחומי הפיננסים, הרפואה, המשפט, וכד'. עבור תכנים אלה יש צורך בידע בתחום הספציפי שבו עוסק המסמך, כדי לספק תרגום מדויק ונאמן למקור, שיתקבל גם אצל גורמים מקצועיים. במקרים אלה חשוב במיוחד להעסיק מתרגם מקצועי, כדי להבטיח מסמך באיכות גבוהה.
  3. תרגום אקדמי תכנים ברמה אקדמית חייבים לעמוד בסטנדרטים ספציפיים מאוד מבחינת לשון ותחביר. גם כאן ישנה חשיבות עליונה לאיכות התרגום, וכן לידע ולניסיון של המתרגם.

בחברת סטנוגרמה אנו מקפידים על העסקת צוות מקצועי, מנוסה, ומיומן אשר פועל על פי חוקי התרגום. זאת כדי להבטיח לכם תוצאות ברמה הגבוהה ביותר.

לכל עבודת תרגום יש לנו מתרגם מקצועי מתאים שיוכל לספק את השירות הנחוץ במהירות וביעילות. פנו אלינו ותקבלו מענה לכל צרכי התרגום שלכם.

שתפו את המאמר:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פוסטים נוספים שיעניינו אותכם

תמלול באנגלית

תמלול באנגלית

תמלול הקלטות הוא העברת טקסט שנאמר בהקלטות שמע באמצעות הקלדתו על-גבי מסמך. תמלול באנגלית מתבצע כשיש צורך לתמלל הקלטה בשפה האנגלית ולהעבירה לטקסט שגם הוא

קרא עוד »
מעוניינים בשירותי תרגום מקצועיים?

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר