צרו
איתנו
קשר

חברת תרגום מקצועית

כאשר יש צורך להגיש מסמכים מתורגמים משפת מקור לשפה אחרת, מזמינים עבודה זו מחברה מקצועית שעוסקת בתחום התרגום ועובדיה הם בעלי ידע נרחב ובעלי היכולת המקצועית והרישיונות הנדרשים לביצוע פרויקטים מסוג זה.

הצורך בביצוע עבודות ייחודיות

בין שמדובר על תרגום מסמכים משפטיים או אקדמיים, או אם מדובר על תמלול או תרגום סימולטני חשוב ביותר שהתרגום יהיה מדויק ונאמן למקור ולשם כך חייבים חברת תרגום מקצועית בעלת רקע, ניסיון ואנשי מקצוע מנוסים.

מיומנות בתחום התרגום

אזרחים נדרשים לתרגומים מסיבות וסיטואציות שונות. לפעמים אלו מסמכים משפטיים לצרכי הגירה, לפעמים מסמכים רפואיים לצורך התייעצות עם רופא מומלץ בחו"ל, חברות צריכות תרגומים של מסמכים כלכליים ופיננסיים לטובת קשרים עסקיים עם חברות מעבר לים, סטודנטים צריכים לתרגם מאמרים שכתבו לצורך פרסום בשפות נוספות ובתחום המשפט לא פעם יש צורך בתרגום ותמלול עדויות משפה לשפה.

מקצועיות זה שם המשחק

משמעות הדיוק בעבודת הדיוק הוא קריטי וטעות בתרגום יכולה לגרום לאדם להפסיד קריירה, לחברה להפסיד עסקה מוצלחת ועוד. מעבר להכרת שתי השפות על בוריין, שפת המקור והשפה אליה או ממנה מתרגמים, יש צורך גם בהכרת הנושא בו עוסק התרגום והכרת מושגים ומונחים מאותו התחום. יש חשיבות רבה להכרת השפה העסקית, הז'רגון המקצועי והדיוק שבמעבר בין שתי השפות. מעבר לכך על המתרגם לפעול על פי הכללים הבין לאומיים שהוכתבו לגבי אופן התרגום.

כדי לבדוק אם חברה מסוימת היא אכן חברת תרגום מקצועית חשוב לבדוק את הרזומה שלה, את רמת הניסיון של המתרגמים שלה ואת שביעות הרצון של הלקוחות שלה. חברת סטנוגרמה פועלת כבר מעל 35 שנה וההנהלה שלה מקפידה להתעדכן בשינויים הטכנולוגיים, לגייס אנשי מקצוע מתחומים שונים ולהקפיד על שירות מקצועי, יעיל ומהיר כדי לתת ללקוחות את חבילת השירות המקצועית ביותר.

תרגום לשלל שפות

יש אפשרות לבצע תרגום של מסמכים רפואיים, מסמכים פיננסיים, מסמכים בעלי אופי משפטי או מסחרי, עבודות אקדמיות ואפילו אפליקציות. חברת תרגום מקצועית כמו סטנוגרמה יכולה לספק שירותי תרגום שונים כמו תרגום הקלטות, תרגום סימולטני ועוד.

לאור עברה העשיר של חברת התרגום וניסיונה בתור חברת תרגום מקצועית מול עסקים ומול גורמים ממשלתיים רבים, אתם מוזמנים במידת הצורך לשוחח אתנו, כדי לקבל את שירותי התרגום המעולים ביותר בתחומים השונים. תקבלו עבודה מדויקת ביותר תוך הקפדה על כל אות ועל כל מילה לאורך המסמך.

מוזמנים להתרשם ממגוון השירותים הרחב שלנו:

  1. תרגום עוקב
  2. תרגום מסחרי
  3. תרגום מסמכים רשמיים
  4. תרגום משפטי
  5. תרגום אקדמי
  6. תרגום אפליקציות
שתפו את המאמר:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פוסטים נוספים שיעניינו אותכם

מה זה תמלול?

מה זה תמלול?

ישנם מקרים שבהם אנחנו נדרשים להעביר שיחה מוקלטת למצב כתוב. יש לכך שיטות מקצועיות מדויקות אשר מבוצעות על ידי הצוותים של סטנוגרמה. מהו תמלול? תמלול

קרא עוד »
מקצועיות של תרגום מסמך סרוק

תרגום מסמך סרוק

עד לא מכבר מסמך סרוק באופציה של PDF , היה קשה מאד לתרגם. היה צורך להעביר זאת ל word  ורק לאחר מכן לבצע את התרגום.

קרא עוד »
מעוניינים בשירותי תרגום מקצועיים?

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר