צרו
איתנו
קשר

הצעת מחיר תרגום

אם אתם זקוקים לאופציה של הצעת מחיר תרגום, אצלנו בחברת סטנוגרמה תוכלו לקבל הצעת מחיר מקיפה עבור כל סוגי התרגום וזאת על פי הצורך הספציפי שלכם.

סיווג של העבודה הנדרשת

בשלב ראשון על הלקוח לפרט מהו סוג התרדום הנדרש כמו תרגום משפטי, מסחרי או אחר ופרמטרים נוספים כמו אורכו של המסמך, מאיזו שפה יש לבצע תרגום ולאיזו שפה.

אנו עובדים עם צוות מתרגמים מקצועי ובעל ניסיון רב בשפות רבות ולכן מעניקים ללקוחות שלנו תרגום מהיר, מדויק, ונאמן למקור.

תרגום הוא תחום שמתעדכן כל הזמן, ועוסק לעתים קרובות בנושאים רגישים ומהותיים. לכן אנו עושים כל שניתן כדי להעניק לעיתים תכופות למתרגמים המיומנים שלנו עדכונים שוטפים בנושא ההתפתחויות בשפה ובעגה המקצועית, וזאת כדי לספק תרגומים באיכות גבוהה תוך נאמנות לנימה ולניסוח של המקור.

אופציות של שירותים מקצועיים

הצעת מחיר תרגום ניתנת לאחת הקטגוריות האלו:

  1. תרגום סימולטני: תרגום המתבצע תוך כדי דיבור ובזמן אמת. למשל, תרגום בכנס מקצועי, פגישת עבודה, או מפגש בין-לאומי. בין שמדובר באירוע המתקיים במרחב פיזי או במרחב וירטואלי, יש לנו את הכלים לספק תרגום מקצועי על ידי צוות מיומן ומנוסה.
  2. תרגום עוקב: תרגום בזמן אמת המתבצע לאחר סיום דברי כל משתתף. סוג תרגום זה נדרש בדרך כלל בישיבות עבודה, לעתים במסגרות משפטיות, או במיזמים עסקיים.
  3. תרגום מסמכים: תרגום של מסמכים מקצועיים בכל תחום, כולל מסמכים רפואיים, כלכליים, חוזיים וכדומה.
  4. תרגום משפטי: תרגום מסמכים או קבצים משפטיים בהם השתמשו במונחים מקצועיים. למשל חוזים, תצהירים משפטיים, עדויות, תעודות בירוקרטיות ועוד.
  5. תרגום פיננסי: תרגום של מסמכים עסקיים כלכליים כגון דוחות תקופתיים, תוכניות עסקיות, פוליסות ביטוח ועוד. ברבים מהמסמכים המקצועיים נדרש ידע רב לא רק במונחים הייחודיים לתחום, אלא גם ברגולציות הקיימות במדינה שממנה הגיע או אליה יישלח המסמך.

הצוות שלנו כולל מתורגמנים מקצועיים המתמחים בתחומים שונים ובמגוון שפות, ונשמח לספק לכם הצעת מחיר תרגום לכל צורך. חשוב שנקבל את המידע המלא לגבי שירותי התרגום להם אתם נדרשים, וכך נוכל לספק הצעת מחיר תרגום מותאמת לצרכים שלכם. ציינו את סוג התרגום אותו תצטרכו, את גודל או אורך המסמך, והשפות הרלוונטיות.

הצעת המחיר שלנו מבוססת על היסודות הללו, במטרה להעניק לכם תרגום מדויק ומהיר ככל האפשר. עם סטנוגרמה העבודה תתבצע באופן מושלם ועל פי הכללים הבין לאומיים הנהוגים בכל מדינות העולם.

שתפו את המאמר:
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פוסטים נוספים שיעניינו אותכם

מה זה תמלול?

מה זה תמלול?

ישנם מקרים שבהם אנחנו נדרשים להעביר שיחה מוקלטת למצב כתוב. יש לכך שיטות מקצועיות מדויקות אשר מבוצעות על ידי הצוותים של סטנוגרמה. מהו תמלול? תמלול

קרא עוד »
מקצועיות של תרגום מסמך סרוק

תרגום מסמך סרוק

עד לא מכבר מסמך סרוק באופציה של PDF , היה קשה מאד לתרגם. היה צורך להעביר זאת ל word  ורק לאחר מכן לבצע את התרגום.

קרא עוד »
מעוניינים בשירותי תרגום מקצועיים?

תפריט נגישות

מעוניינים
שנחזור אליכם?

השאירו הודעה כאן
או צרו קשר